Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

20 Kasım 2014

Eaters

Bugün kendi güzel, özü sözü güzel iki arkadaşımla Eaters'daydım. Harika bir öğleden sonra geçirdim..

Göktürk'te, iki genç işletmecinin açtığı iki aylık bebek bir restoran burası.
Yeni açılmış olmasına rağmen özellikle hafta sonları ve kahvaltı zamanları dolup dolup boşalıyor. Akşam saatlerinde de yer bulmak zor... Çalışmayanlar için hafta içi ideal.
Yemekleri, sunumu, tarzı ve güler yüzlü çalışanlarıyla fark yaratan bir mekan. Üç ayda bir menü yenileniyor. Mevcut menüde birbirinde farklı ve lezzetti seçenekler var. Yemeklerde kullanılan bütün malzemeler günlük alınıp hazırlanıyor. Dondurulmuş gıda kullanmıyorlar.
Yediklerinizin lezzeti tazeliğini ele veriyor zaten:)
Sahipleri klasik işletmecilerden değiller; eğlenceli, zevkli ve yenilikçi kişiliklerini mekanlarına da yansıtmışlar. Zaten, yemek yemeyi sevenler mutlu insanlardır, derler. Bütün sloganlar yemeği paylaşmak, eğlenmek, tat almak üzerine.. Yiyelim açılalım hesabı:-))

Eaters'da arkadaşlarınızla toplanın, doğum günü kutlayın, iş toplantınızı yapın, kahvaltıya gidip saatlerce yayılın. Acıkın, öğle yemeği yiyin, çay, kahve derken akşam olsun. Aaaa, gördünüz mü yine acıktınız; hadi yine yemek yiyin, şarabınızı için, müziğinizi dinleyin, akşam saatlerinde de Eaters'ı mutlaka yaşayın, sonra bir zahmet artık evinize gidin:)

Bütün gününüzü geçirebileceğiniz, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yer bulmuşsunuz, eşinize dostunuza dedikodusunu yapın ki onlar da gelsinler, sizin kadar sevsinler.
Tabii dedikodunun güzel sözlüsü makbul. Unutmazsak:)

Konsept partiler de düzenleniyor. Rezervasyon yaptırmalısınız böyle günlerde.
Adres:
Göktürk Merkez Mh.
İstanbul Cd. Gökmahal Is Merkezi. No:28 Eyüp/İst. (İstanbul Cad.), 34075 İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 322 4244
Facebook: Eaters İstanbul

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...