Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

29 Kasım 2014

Bilmemek Aslında İyi Bir Şey

Geçen yıl yazdığım ve bastırdığım kitabım için Facebook'ta sayfa açmamıştım. Arkadaşım önerdi. Açtım. Söz dinlerim:-)

Yazdıklarım geçen yıl yaptığım iki imza günüyle tanıdığım tanımadığım birçok kişiye ulaştı. Tanıdıklarım, beni tanıyanlar, blogdan takip edenler güzel sözleriyle mutlu ettiler.
Tanımadıklarımın yorumları da ayrıca değerliydi..Yazı yazmak, kitaba dönüştürmek vs. zaman alan, sancılı bir süreç ama kitap okura ulaştıktan sonra başlıyormuş asıl sancı:-) Ne düşünüyorlar, kendilerinden bir şey buldular mı? Sevdiler mi? Hissettiler mi? Öyle çok karışıyor ki insan.. Ama sonra zaman içinde güzel yorumlar çözüyor, rahatlatıyor..

Kitap hala kitapçılarda satılmıyor:-) Kitabı edinmek için Facebook'ta özel mesajla Didem Bostancı Ünüvar ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeni yazılar yazabilmek, kelimelerime birlikte dokunabilmek umuduyla..

Not: Beğendiğiniz, ben de böyle hissediyorum dediğiniz, kelime, yazı, paragraf her ne ise o, burada ya da Facebook sayfamda paylaşmanız çok mutlu ederdi. Yenilerini yazmaya itici güç olma ihtimali
yüksek:-)


Facebook sayfama 'Bilmemek Aslında İyi Bir Şey" diye arattığınızda ulaşacaksınız:-)

5 yorum:

 1. Facebook sayfasıni buldum beğendim.
  Sayfada kitabı edinmek ile ilgili bir açıklama yok.
  Selamlar. .

  YanıtlaSil
 2. Bilinmesi gerekenleri bilmek ve gereksiz şeylerden uzak durabilmek ve arasındaki farkı ayırdedebilmek için de bazı şeyleri bilmek. Karışık bir cümle oldu. :) Kitabınızı okumadığım için genel bir yorum yaptım.

  YanıtlaSil
 3. Yanıtlar
  1. Kitap blogumdan seçtiğim yazılardan oluşuyor. Yazı yazmak benim için keyif ama profesyonel bir iş değil. Kendim için, blogumdaki yazıları bir arada kitap halinde görmek için, destek veren ve ısrar eden dostlarım için bastırdım. Kitapçılarda olması için bir çok prosedür var. Bandrol, reklam, satış vs.Uzun ve zorlu bir süreç. Onlarla uğraşmak işin tadını kaçıracaktı.. Bu seferlik böyle oldu.. Bakalım ikinci kitabın ilhamı gelirse düşünülür:-) Kitapçılarda yok ama edinmek için Facebooktan Didem Bostancı'yla iletişime geçilebilir.:-)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...